Palet Pro s.r.o.
Mlýnská 64a
58601 Jihlava
Česká Republika
tel.: +420 567 300 200
fax: +420 567 300 200
e-mail: info@paletpro.cz
 
Další sběrná místa PaletPro
Sběrná místa | Praha
Dálnice D1, OMV
exit 107, směr Praha
 
Sběrná místa | Humpolec
Dálnice D1, Humpolec
exit 90, oba směry

Výroba, výkup, prodej a opravy dřevených palet

Patří mezi naše standardní služby, které jsou navíc podpořeny velice zajímavými obchodními výhodami

  1. Hotovostní platba při výkupu. Vykoupení palet za „hotové“ je samozřejmostí.Neváhejte nás kontaktovat!
  2. Strategická poloha. Naše sídlo a největší obchodní prostory v Jihlavě jsou všeobecně nejvýhodnějším místem z hlediska dostupnosti ze všech stran v ČR. Dalšími lehce přístupnými sběrnými místy jsou: dálnice D1, OMV (exit 107, směr Praha) dálnice D1, Humpolec (exit 90, oba směry)
  3. Spolehlivost. Dlouholetá spolupráce s vysoce prestižními světovými firmami, působícími také v ČR a zabývajícími se například výrobou komponentů pro automobilový průmysl, dopravní a spediční službou, strojírenstvím a nakonec tím, co je nám Čechům vlastní - pivovarnictvím, je garancí naší spolehlivosti vůči našim obchodním partnerům. Portfolio prestižních zakázek Vám rádi předložíme v podobě clientlistu při osobní schůzce. To ovšem neznamená, že se stejným nasazením nepřistupujeme i ke klientům menších firem, nebo živnostníkům. Vše řešíme s ochotou a s vysokým pracovním nasazením. Toto tvrzení je podloženo certifikátem jakosti ISO 9001
  4. Důmyslná logistika a skladová pohotovost. Tento velice důležitý faktor, do kterého jsme investovali mnoho času a prostředků, nám umožňuje prakticky kdykoliv pohotově dodat určité množství palet a to i v případě, kdy jsou nedostatkovým zbožím.
  5. Cena. Cena za pořízení, nebo prodej palet, je vždy závislá na konkrétních podmínkách, nicméně je vždy příznivá. Disponujeme také možností akčních, nebo časově omezených cen, které naleznete vždy na úvodní straně naší www prezentace.
  6. Doprava. V rámci kvalitní spolupráce nabízíme dopravu palet obousměrně až na místo určení a při dlouhodobější spolupráci nabízíme i výrazné slevy za dopravné. Šetříme Vám tím náklady..
  7. Pronájem. Potřebujete palety jednorázově a rychle využít. Nemusíte je kupovat, ale můžete si je u nás za výhodný poplatek pronajmout. Tuto operativní službu využijete například při jednorázových obchodních transakcích, nebo při záměrné úspoře finančních prostředků.
  8. Kompletní renovace a opravy palet. Neutrácejte peníze za odvoz, skladování, nebo likvidaci vašeho paletového odpadu. My Vám za určitých podmínek za odvoz paletového odpadu zaplatíme! Na našich moderních strojích dokážeme opravit převážnou většinu poškozených dřevěných palet. Výhodou Pro Vás při pravidelném vykupování a odvozu poškozených palet, je šetření provozních míst a prostor. Navíc při koupi odborně opravené palety ušetříte víc, než při koupi palety nové.
  9. Nekvalitní materiál, provedení, rozměr. Obchodujte s námi. Garance kvality našich produktů dokladuje vlastní licence EUR UIC 435 na opravy a výrobu palet a neustálá kontrola zástupcem Českých drah.